Jesteśmy dostawcą rozwiązań dla Twojej siłowni !

Olimpfitness to wysokiej klasy urządzenia, ekskluzywny i elegancki design. Profesjonalne i kompleksowe wyposażenie siłowni, klubów fitness, ośrodków hotelowych spa, sal rehabilitacyjnych, rekreacyjnych oraz szkolnych i domowych. Służymy Państwu fachowym doradztwem w projektowaniu pomieszczeń a także doborem odpowiedniego rodzaju sprzętu.
OLIMPFITNESS OFERUJE ZA POŚRE...

OLIMPFITNESS OFERUJE ZA POŚREDNICTWEM UNIJNYCH DORADCÓW KOMPLEKSOWĄ POMOC W SPORZĄDZANIU WNIOSKÓW UNIJNYCH JAK I ROZLICZANIU DOTACJI.
NASZYM KLIENTOM DAJEMY MOŻLIWOŚĆ SKORZYSTANIA Z USŁUG DORADCZYCH NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE I NAJLEPSZYCH WARUNKACH.
SMART-CONSULTING TO NAJBARDZIEJ PROFESJONALNA OBSŁUGA W PROCESIE POZYSKIWANIA ŚRODKÓW POMOCOWYCH Z FUNDUSZY UNIJNYCH.
WYKWALIFIKOWANI DORADCY DLA KAŻDEGO ZAINTERESOWANEGO KLIENTA PRZYGOTOWUJĄ BEZPŁATNIE AUDYT MOŻLIWOŚCI DOFINANSOWANIA INWESTYCJI.
NA JEGO PODSTAWIE KLIENT PODEJMUJE DECYZJĘ O DALSZEJ WSPÓŁPRACY, KTÓRA POLEGA NA SPORZĄDZENIU WNIOSKU O DOFINANSOWANIE ORAZ JEGO ROZLICZENIU.
DODATKOWO FIRMA ZAPEWNIA AUDYT ZEWNĘTRZNY WRAZ Z ODPOWIEDNIM SPRAWOZDANIEM, WYMAGANY PRZY NIEKTÓRYCH RODZAJACH INWESTYCJI.

WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY POD NUMERAMI TELEFONÓW:
OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZ. 8:00-16:00

tel kom. 536 970 730
LUB DROGĄ ELEKTRONICZNĄ:
t.szpitalny@smart-group.pl,

Sprawdź czy możesz otrzymać dotację z Unii Europejskiej
- pobierz, wypełnij formatkę i wyślij na w/w adres mailowy

format Word format PDF

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!"

Proponujemy Państwu wysokiej klasy urządzenia, ekskluzywny i elegancki design. Profesjonalne i kompleksowe wyposażenie siłowni, klubów fitness, ośrodków hotelowych spa, sal rehabilitacyjnych, rekreacyjnych oraz szkolnych i domowych.
Służymy Państwu fachowym doradztwem w projektowaniu pomieszczeń a także doborem odpowiedniego rodzaju sprzętu.
Udzielamy gwarancji, prowadzimy fachowy serwis na zakupione u nasz urządzenia.
Telefonicznie i mailowo udzielamy szczegółowych informacji.
W naszej ofercie posiadamy urządzenia takich firm jak: Life Fitness, TechnoGym, Precor, Schwinn, Starmaster, Nautilius, Startrac, Woodway.

W śród oferowanych przez nas produktów znaleźć można:
- bieżnie
- crosstrainery
- steppery
- rowery treningowe
- rowery indoor cycle
- wiosła
- sprzęt do treningów siłowych

Sprzęt nowy i używany sprowadzany jest z firm leasingowych renomowanych klubów Fitness oraz siłowni z Krajów Unii Europejskiej oraz USA.
Wszystkie urządzenia poddane zostały gruntownym przeglądom technicznym a także konserwacyjno - kosmetycznym, co zapewnia wspaniały wygląd oraz długoletnie bezawaryjne działanie.

Oferujemy najszerszy oraz bezkonkurencyjny cenowo wachlarz markowych urządzeń cardio w Polsce.

Na życzenie sprowadzamy sprzęt do kompletnego wyposażenia Klubów Fitness i Siłowni.
Prowadzimy fachowy serwis na zakupione u nas urządzenia.

Ze względu iż stan magazynowy a także różnorodność sprzętu zmienia się kilkukrotnie w ciągu miesiąca, dokładne informacje uzyskają Państwo kontaktując się z nami telefonicznie bądź poprzez zamieszczony formularz.

Life Fitness – światowy lider w projektowaniu i produkcji wysokiej jakości urządzeń fitness do komercyjnego użytku. Firma z siedzibą w Chicago eksportuje swoje urządzania do ponad 120 krajów od prawnie 30 lat. Spośród asortymentu Life Fitness wyróżnić można: bieżnie, rowery treningowe, maszyny eliptyczne (crosstrainery), steppery oraz maszyny do ćwiczeń siłowych.

TechnoGym – firma o światowym zasięgu produkująca urządzenia aerobowe, siłowe oraz urządzenia rehabilitacyjne. Współpracuje z największymi ośrodkami sportowymi i rehabilitacyjnymi na całym świecie. Sprzęt treningowy firmy TechnoGym charakteryzują się bardzo wysoką jakością wykonania, bezawaryjnością oraz nowatorskim rozwiązaniami technicznymi. Rozbudowane oprogramowanie pozawala przeprowadzić efektywny trening osobom dopiero rozpoczynającym swoją przygodę ze sportem jak i wyczynowym sportowcom.

Stair Master – powstała w 1983 roku w USA jako producent urządzeń do ćwiczeń z rodziny schodów i stepperów.. Od chwili założenia firma ewoluowała do światowego formatu producenta cardio, by w finale w roku 2002 została przejęta przez koncern Nautilus, który obok StairMaster posiada również marki takie jak Schwinn, BowHex czy TrimLine.

Indor-Cycle – jest bardzo popularnym sportem oraz treningiem aerobowym. Trening cyclingowy wykorzystywany jest w grupach 10-15 osób. Zajęcia trwają około 1 godziny przy akompaniamencie rytmicznej muzyki. Instruktor prowadząc grupę nadaje tempo oraz obciążenie odpowiadające przejazdowi poprzez teren o bardzo zróżnicowanym ukształtowaniu terenu. Jedną z zalet tego typu treningu jest fakt iż jego uczestnik nie zniechęci się faktem nie nadąża za grupą gdyż wszyscy kończą w tym samym czasie i miejscu.

System CPO


Wyjątkowa cena
Sprzęt najwyższej marki leży w zasięgu Twoich możliwości. Program „Używane z Certyfikatem Jakości” (CPO) Life Fitness jest niezwykłą okazją dla tych, którzy chcą mieć najwyższą jakość po niższej cenie.

Rygorystyczne kontrole i Optymalizacja
Każdy z produktów poddany jest ponad 20-etapowemu procesowi usług serwisowych łącznie z czyszczeniem, malowaniem, przebudową, dodawaniem szczegółów, kontrolą i końcową certyfikacją.

Niezwykła Gwarancja
Bezkonkurencyjna Pomoc opiera się na 1-rocznej gwarancji, wyborze planów serwisowych oraz pełnej sieci usług.

Jakość Serwisu
Jakość usług wykonywanych przez Zespół Specjalistów zajmujących się Sprzętem Używanym odpowiada wymaganiom stawianym liderowi sprzętu fitness.

Licencjonowane Części
Wszystkie produkty “Używane z Certyfikatem Jakości” są odnawiane przy wykorzystaniu licencjonowanych części Life Fitness. Części i materiały tej samej jakości są wykorzystywane do produkcji produktów z nowych linii.


Wszelkie prawa zastrzeżone Olimpfitness 2008. Projekt biernawski.com

Olimpfitness Stanisław Małecki, ul. Aleje 1000-lecia 74, 34-400 Nowy Targ
tel. kom.: 603 125 648, fax: (18) 26 681 19, e-mail: olimpfitness@olimpfitness.pl